Zapisz się na zabieg ONLINE
olala-logo Brwi i rzęsy - ikona Przedłuanie rzęs - ikona Zabiegi na twarz - ikona Zabiegi na ciało - ikona Diagnostyka skóry - ikona Dłonie i stopy - ikona Depilacja woskiem - ikona Depilacja laserowa - ikona Dla mam - ikona

Strona główna Regulamin

REGULAMIN

Studio kosmetyczne Olala

 1. Dokonanie zapisu na zabieg oznacza zaakceptowanie regulaminu oraz wymienione poniżej zasady.
 2. Przy pierwszej wizycie klienta w salonie prosimy o wypełnienie karty klienta. Z podstawowymi jego danymi oraz zgodą na przetwarzanie jego danych przez Studio Kosmetyczne Olala.
 3. Przy rezerwacji terminu na przedłużanie rzęs oraz wszystkie zabiegi w tygodniach przed świątecznych (tj. Boże Narodzenie oraz Wielkanoc) pobieramy opłatę (zadatek) w wysokości 50% wartości usługi.
 4. Na uregulowanie zadatku Klient/ka ma czas do 2 dni przed umówionym zabiegiem. W sytuacji nie dokonania płatności rezerwacja zostaje automatycznie anulowana. A zarezerwowany dotychczas termin staje się dostępnym dla innych Klientów.
 5. Jeżeli zabieg się odbędzie to jego cena jest pomniejszona o wartość pobranego wcześniej zadatku.
 6. Zadatek można uregulować również przelewem na konto i wysłać Nam potwierdzenie przelewu poprzez profil na fb lub e-mail.
 7. Studio Kosmetyczne Olala
  Aleksandra Kowalska
  ul. Warszawska 34
  26-900 Kozienice
  W tytule:
  imię i nazwisko
  data wizyty
  nr konta 54 1240 5862 1111 0010 7147 1021

 8. Klientka ma prawo odwołać wizytę na 24 h przed zaplanowanym terminem. Jeśli odwołanie wizyty odbędzie się w terminie krótszym niż 24 h przed planowanym zabiegiem wówczas Klient zobowiązuje się na swoje miejsce znaleźć inną osobę. Jeśli na zarezerwowaną wizytę nie znajdzie się osoba chętna wówczas zadatek przepada. W sytuacjach wyjątkowych i przypadkach losowych, aby zadatek nie przepadł należy je potwierdzić np. zwolnieniem lekarskim.
 9. W celu umówienia wizyty sugerujemy kontakt telefoniczny pod numerem 730 300 233.. Przy zapisie przez fb lub maila czas zapisu może się wydłużyć, nawet o dzień. Jeśli masz problem z dodzwonieniem się do naszego salonu prosimy o pozostawienie swojego numeru telefonu w wiadomości FB lub SMS – oddzwonimy.
 10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ustalonego wcześniej terminu wizyty po konsultacji w tej sprawie z klientem.
 11. Za uszkodzenia wyposażenia spowodowane przez osoby niepełnoletnie odpowiadają rodzice lub opiekunowie prawni.
 12. Studio Kosmetyczne Olala nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w okryciu wierzchnim.
 13. Studio Kosmetyczne Olala zachowuje prawo do niewykonania zabiegu na rzecz Klienta, który pojawi się z opóźnieniem przekraczającym 10 minut.
 14. Za wyraźną zgodą Klienta, zabieg może zostać wykonany mimo spóźnienia, z zastrzeżeniem, że poszczególne etapy zabiegu zostaną skrócone wedle uznania pracownika. Za tak wykonany zabieg należy się cena w pełnej wysokości.
 15. Zawartość strony internetowej Studia Kosmetycznego Olala, treść oraz konstrukcja, chroniona jest prawem autorskim. Prawa do wszystkich materiałów na stronie internetowej, są zastrzeżone na rzecz Właściciela.
 16. Osoby, które 3 razy nie przyjdą lub nie poinformują o rezygnacji z wizyty mniej niż 24h przed planowaną wizytą, będą zobowiązane do wpłacenia 50% zadatku.
 17. Osoby rezerwujące ponad 3h usług, proszeni są o wpłatę 50% zadatku.
 18. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany poszczególnych punktów regulaminu.
 19. Reklamacje:
  • Reklamacje uwzględniamy po natychmiastowym kontakcie klientki z salonem, prosimy o przesłanie zdjęcia tego samego dnia na fb lub maila na którym wyraźnie widać powód reklamacji.
  • Przedłużanie rzęs: Do 3 dni od zabiegu poprawiamy rzęsy, jeśli w tym czasie poodpadają sztuczne rzęsy.
  • Przedłużanie paznokci żelem, pedicure z malowaniem, manicure z malowaniem Do 3 dni od zabiegu poprawiamy wadliwie zrobione paznokcie.
  • Z zasady nie zwracamy pieniędzy za reklamowane usługi. W takich sytuacjach poprawiamy prace w najbliższym dogodnym terminie.
  • W sytuacji gdy jest to inny niż wyżej wymienione zabiegi, również prosimy o zdjęcia i osobiste stawienie się w salonie w celu ustalenia i spisania szczegółów i okoliczności reklamowanej usługi. Zbieramy wtedy dokładny wywiad dotyczący usługi, postępowania pozabiegowego i w ciągu 7 dni od złożenia reklamacji wysyłamy odpowiedź odnośnie naszego stanowiska w danej sprawie.
 20. Pakiety:
  • Icoone: Wykupiony pakiet ma ważność 3 miesięcy od daty zakupu. Ponieważ cena zabiegów w pakiecie jest dużo niższa obarczona jest dodatkowym warunkiem w postaci daty ważności. Realizuje się go planowo w 1 miesiąc, a 2 dodatkowe są w razie sytuacji losowych, choroba, wyjazd itd. W przypadku nie pojawienia się na zabiegu w serii bez informacji minimum 24h przed planowaną wizytą, 50% kwoty zabiegu przepada.
  • Zabiegi na twarz: Wykupiony pakiet zabiegów w zależności od liczby: Na serię 3 zabiegów przypada okres maksymalnie 4 miesięcy na ich wykorzystanie. Na serię 5 zabiegów przypada okres maksymalnie 6 miesięcy na ich wykorzystanie.
 21. Karty prezentowe:
  • Karta prezentowa jest ważna 3 miesiące od daty zakupu.
  • W przypadku gdy Klient/ka nie przyjdzie na umówioną wizytę z wykorzystaniem karty prezentowej, 50% kwoty z karty przepada.