Zapisz się na zabieg ONLINE
olala-logo

Strona główna Zespół Właścicielka Salonu i Kosmetolożka · Aleksandra Kowalska

Aleksandra Kowalska

 

Aleksandra Kowalska

Właścicielka Studia

Kosmetolożka

Jestem Techniczką Usług Kosmetycznych oraz licencjonowaną kosmetolożką, doświadczenie w pracy zdobywałam w salonach kosmetycznych, klinice medycyny estetycznej, a nawet hotelowym spa. Każde z miejsc różniło się diametralnie od poprzedniego. Miałam przyjemność przyjmować restauratorki, modelki, aktorki, zagranicznych biznesmenów i wiele różnych osobowości. Staram się, aby klient przychodzący do mnie na zabieg, czuł się komfortowo i bezpiecznie, bo wtedy naprawdę można się zrelaksować. Od swojej pracy dostałam duży prezent – cierpliwość, która pozwala mi spełniać moja najnowszą pasję, przedłużanie rzęs metodą 1:1, 2:1 i 3:1. Wbrew temu jak nieskomplikowanie to brzmi, jest to niełatwe zadanie. Aby zrobić to perfekcyjnie ciągle uczę się i trenuje. Jest mnóstwo rodzajów stylizacji i niuansów, które składają się na ostateczny efekt u każdej osoby.

W branży kosmetycznej ciągle pojawia się coś nowego na rynku, czasami nie sposób jest wiedzieć o wszystkim, ale staram się poznawać nowinki kosmetologiczne i jeżdżę na wiele seminariów, kongresów i targów, aby być na bieżąco.

Jeśli masz pytanie, skontaktuj się ze mną: aleksandrakowalska@studioolala.pl

Certyfikaty

Wysoka jakość pełnionych przeze mnie usług jest potwierdzona zdobytymi certyfikatami

 

kozienice kosmetyczka kozienice kosmetyczka kozienice kosmetyczka kozienice kosmetyczka kozienice kosmetyczka kozienice kosmetyczka kozienice kosmetyczka kozienice kosmetyczka kozienice kosmetyczka kozienice kosmetyczka henna brwi kozienice kozienice zabiegi stóp